Poduszka antyalergiczna 70x80 z zamkiem

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

39,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 - Poduszka wypełniona kulką silikonową sprawia wrażenie poduszki z naturalnego gęsiego puchu.  Zaletą kulki są zdolności antyalergiczne, zapobiegające powstawaniu niekorzystnych dla organizmu ludzkiego drobnoustrojów, pleśni, bakterii i roztoczy.

- Zamek pozwala na regulację poduszki oraz na wymianę wsadu bez potrzeby zakupu nowej.

- Poduszka z powodzeniem może być stosowana przez alergików.

- Charakteryzuje się lekkością, dużą puszystością. Lekkość i puszystość tych wyrobów wpływa na komfort snu. Zapewnia doskonałą wygodę i wypoczynek. Specjalna technologia zastosowana podczas produkcji poduszki zapobiega przemieszczaniu się wypełnienia i powstawania tzw. zimnych przestrzeni.

- Waga kulki poliestrowej w poduszce jest idealnie dopasowana do rozmiaru kołdry  dzięki czemu kołdra świetnie sprawdza się przez okrągły rok.

- Wysokiej jakości tkanina daje poczucie delikatności, komfortu i luksusu.

- Jest bardzo mięciutka i przyjemna w dotyku. Posiada właściwości oddychające i termoregulujące, dzięki którym skóra nie poci się podczas snu. Poduszka wykonana jest z tkaniny o gęstym splocie, który gwarantuje nie przepuszczanie wypełnienia i długotrwałe użytkowanie.

- Pikowanie-poduszka ma równomiernie rozłożone wypełnienie za sprawą specjalnej  maszyny.  Pokrycie pikowane jest razem  z wsadem aby poliester  nie przesuwał się. Dzięki przeszyciu, wypełnienie wewnątrz kołdry jest równomiernie rozmieszczone, nie przesuwa się, nie tworząc  pustych miejsc, zapewniając stałe i równomierne właściwości termiczne na powierzchni całego wyrobu. Jako wypełnienie  zastosowano włókno syntetyczne, które zachowuje właściwości wypełnień naturalnych nie powodując reakcji alergicznych, a podczas użytkowania nie zbija  się.

- WYROBY NADAJĄ SIĘ DO WIELOKROTNEGO PRANIA, BEZ OBAWY UTRATY SWOICH WŁAŚCIWOŚCI.

- Poduszka zapewnia  wysokie właściwości termoizolacyjne, gwarantując komfortowy i wyjątkowy sen.

- Przesypiamy 1/3 życia  - warto zadbać  by był to czas prawdziwego odpoczynku.

Opinie

Napisz opinię

Poduszka antyalergiczna 70x80 z zamkiem

Poduszka antyalergiczna 70x80 z zamkiem