Kołderka dla dziecka 120x90 podusia 40/60 komplet

Nowy produkt

Kołderka do łóżeczka 120x90 podusia 40/60 płaska

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

55,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kołderka dla dziecka do wykorzystania przez cały rok. Mięciutka i delikatna, zapewni spokojny sen. Polecana również dzieciom ze skłonnością do alergii lub chorym na astmę. Produkt cechuje się długim okresem użytkowania, nie zmienia kształtu nawet po kilku praniach.

Miękkość , delikatność to komfort dla dziecka oraz spokojny sen.

- Poduszka charakteryzuje się lekkością . Lekkość i puszystość tych wyrobów wpływa na komfort snu. Zapewnia doskonałą wygodę i wypoczynek. Specjalna technologia zastosowana podczas produkcji poduszki zapobiega przemieszczaniu się wypełnienia i powstawania tzw. zimnych przestrzeni.

- Wysokiej jakości tkanina daje poczucie delikatności, komfortu i luksusu.

- Jest bardzo mięciutka i przyjemna w dotyku. Posiada właściwości oddychające i termoregulujące, dzięki którym skóra nie poci się podczas snu. Poduszka wykonana jest z tkaniny o gęstym splocie, który gwarantuje nie przepuszczanie wypełnienia i długotrwałe użytkowanie.

- Pikowanie-poduszka ma równomiernie rozłożone wypełnienie za sprawą specjalnej  maszyny.   Dzięki przeszyciu, wypełnienie wewnątrz kołdry jest równomiernie rozmieszczone, nie przesuwa się, nie tworząc  pustych miejsc, zapewniając stałe i równomierne właściwości termiczne na powierzchni całego wyrobu. Jako wypełnienie  zastosowano włókno syntetyczne, które zachowuje właściwości wypełnień naturalnych nie powodując reakcji alergicznych, a podczas użytkowania nie zbija  się.

- WYROBY NADAJĄ SIĘ DO WIELOKROTNEGO PRANIA, BEZ OBAWY UTRATY SWOICH WŁAŚCIWOŚCI.

- Poduszka zapewnia  wysokie właściwości termoizolacyjne, gwarantując komfortowy i wyjątkowy sen.

- Przesypiamy 1/3 życia  - warto zadbać  by był to czas prawdziwego odpoczynku.

Opinie

Napisz opinię

Kołderka dla dziecka 120x90 podusia 40/60 komplet

Kołderka dla dziecka 120x90 podusia 40/60 komplet

Kołderka do łóżeczka 120x90 podusia 40/60 płaska