Poduszka z pierza Zobacz większe

Poduszka półpuchowa 48x74

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

32,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

-  Poduszka wypełniona jest  najlepszej jakości  puchem gęsim i pierzem (30%-70%).  w kolorze naturalnym, dodatkowo oczyszczonym,  pochodzącym z ferm z regionu Mazur.

-  Ma znakomite własności izolacyjne.

Wyroby z kolekcji Półpuch polecamy klientom, którzy cenią twardszy i cięższy produkt.

-  Poduszki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, starannie, w taki sposób aby zapobiec wydostawaniu się wypełnienia

-  Jest bardzo mięciutka i przyjemna w dotyku.  Zapewnia spokojny i zdrowy sen.

-  Waga pół-puchu w poduszce jest idealnie dopasowana do rozmiaru poduszki- dzięki czemu poduszka świetnie sprawdza się przez okrągły rok

-  Poduszki Półpuchowe charakteryzują się dużą sprężystością, długim czasem eksploatacji, trwałością koloru materiału wsypowego.

-  Wyroby z półpuchu są naturalnie bezpieczne dla zdrowia

-  Poszycie - stanowi 100% gęsto utkana bawełna w kolorze różowym (wsypowym), najbardziej popularnym na rynku.  Jest  to materiał o bardzo gęstym splocie  dodatkowo woskowany od wewnątrz co zabezpiecza przed  wychodzeniem puchu na zewnątrz Niezwykle trwała tkanina bawełniana "oddycha" i tworzy swego  rodzaju otulinę termiczną wokół głowy.

-  Każda poduszka wykończona jest białą lub złotą lamówką która ozdabia poduszkę oraz dodatkowo uszczelnia jej brzegi.

-  Półpuch stanowi mieszankę drobnych i delikatnych piórek oraz puchu. Dzięki takiej kompozycji wyroby są puszyste i elastyczne. Wyroby z  półpuchu  posiadają bardzo dobre walory użytkowe w atrakcyjnej cenie. Istotna jest również łatwość pielęgnacji oferowanych  wyrobów. Przez wiele lat można odtwarzać pierwotne właściwości produktów, stosując minimalne zabiegi pielęgnacyjne. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów  gwarantuje długą żywotność i trwałość produktu.

-  Mieszanka białego gęsiego pierza i puchu pranego i dokładnie czyszczonego jest połączeniem tradycyjnej technologii z nowoczesnego rozwiązania tworzącego nową, niepowtarzalną jakość.

Opakowanie – każda poduszka zapakowana jest  w worek foliowy

-  Przesypiamy 1/3 życia-warto zadbać  by był to czas prawdziwego odpoczynku. Najnowsze badania dotyczące stosowania puchu i pierza w pościeli  jednoznacznie stwierdzają że nie powodują one  alergii i nie przyczyniają się do rozprzestrzeniania się roztoczy, a samo stosowanie gęstego  poszycia  w wyrobach  pościelowych stanowi barierę przed przenikaniem roztoczy wgłąb pościeli.

Opinie

Napisz opinię

Poduszka półpuchowa 48x74

Poduszka półpuchowa 48x74